Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 19.09.2014 (Ewelina Janicka )

Ministerstwo Sprawiedliwości

więcej w załączniku.....czytaj dalej »

Załączniki

Data utworzenia: 12.08.2014 (Ewelina Janicka )
Od kwietnia br. trwają działania Projektu EFS, realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śl. Jest to już VII edycja Projektu skierowanego do osób niepełnosprawnych z terenu powiatu średzkiego.  Od 13 do 27 lipca beneficjenci uczestniczyli w turnusie rehabilitacyjnym w Sarbinowie, nad morzem. Ośrodek ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 12.08.2014 (Ewelina Janicka )
Przemoc jest zjawiskiem coraz bardziej powszechnym. Przemoc w rodzinie jest tym rodzajem przemocy w stosunku do osób bliskich, której ujawnienie jest wyjątkowo trudne. Jest ona głównie kierowana ku osobom zależnym i określona jest jako zespół atakujących, nadzorujących i kontrolujących zachowań o charakterze fizycznym, ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 08.08.2014 (Ewelina Janicka )
Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej informuje, ze w dniu 31 lipca 2014 roku ogłoszona została informacja o konkursie ,, Dolny Śląsk przyjazny rodzinie”, którego organizatorem jest Zarząd Województwa Dolnośląskiego. Celem konkursu jest wyróżnienie działań podejmowanych na rzecz rodziny i polityki ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010