Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 03.07.2014 (Ewelina Janicka )
W związku z wprowadzonymi przez Radę Nadzorczą PFRON zmianami informujemy, że termin przyjmowania wniosków w module I został skrócony i obecnie upływa w dniu 30 sierpnia. Bardzo prosimy Wnioskodawców o uwzględnienie tej zmiany w planach dotyczących aplikowania o wsparcie w ramach programu. Wnioski można składać ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 06.06.2014 (Mariusz Wilański )
Działania projektu PCPR rozpoczęte W dniach 21-23 maja 2014r. beneficjenci Projektu współfinansowanego ze środków EFS wzięli udział w trzydniowym wyjeździe edukacyjnym do Wadowic, Krakowa, Zakopanego i okolic. Wyjazd edukacyjny był elementem działań projektowych o charakterze środowiskowym, promującym edukację, ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 21.05.2014 (Ewelina Janicka )
Piknik Rodzinny zorganizowany w dniu 14 maja 2014r. przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej, Środowiskowy Dom Samopomocy i Placówkę Opiekuńczo – Wychowawczą typu Socjalizacyjnego w Środzie Śląskiej.  czytaj dalej »
Data utworzenia: 08.05.2014 (Mariusz Wilański )
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej rozpoczęło kolejną VII edycję Projektu „Szczęśliwi, bo razem”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt skierowany jest do wyłącznie do osób niepełnosprawnych z terenu Powiatu Średzkiego, bezrobotnych lub ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010