Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 19.03.2018 (Mariusz Wilański )
Grupy wsparcia dla rodzin zastępczych moderowane przez psychologa PCPR.   Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej rozpoczyna cykliczne spotkania grup wsparcia organizowanych w siedzibie Centrum dla rodzin zastępczych zawodowych i osób prowadzących rodzinne domy dziecka ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 05.03.2018 (Mariusz Wilański )
Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej informuje, że Powiat Średzki otrzymał z Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego dotację na realizację w 2018 r. programu korekcyjno – edukacyjnego dla osób stosujących przemoc w rodzinie. W ramach przyznanych środków odbędą  się w marcu br. ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 05.03.2018 (Mariusz Wilański )
Dyrektor Powiatowego centrum pomocy rodzinie w Środzie Śląskiej zaprasza chętne rodziny, a także osoby samotne na szkolenie dla kandydatów na rodziców zastępczych oraz przeszkolone osoby do pełnienia funkcji opiekunów zastępczych na terenie Powiatu Średzkiego. Szkolenie organizowane jest przez Powiatowe Centrum Pomocy ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 07.02.2018 (Mariusz Wilański )

Trwa realizacja II edycji projektu PCPR-u „Powiat Średzki bez barier”. W projektowych działaniach bierze udział 30 niepełnosprawnych mieszkańców naszego powiatu.

Już zakończyła się aktywizacja zdrowotna. Pierwszym jej etapem był 10-dniowy wyjazd rehabilitacyjny do Dziwnówka. Wszyscy jego uczestnicy korzystali z pakietu zabiegów rehabilitacyjnych oraz programu terapeutyczno-integracyjnego. W październiku odbył się turnus rehabilitacyjny w Sarbinowie, który stanowił wkład własny Powiatu ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010