Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej
Data utworzenia: 19.06.2015 (Mariusz Wilański )
„Fundacja Wsparcia Osób z Zaburzeniami Komunikacji "Między Słowami" prowadzi od stycznia 2015 roku  Ogólnopolską Poradnię Telefoniczną "Żyć z afazją" dla osób z afazją i ich opiekunów. Możliwa jest porada prawna, pomoc psychologiczna i wsparcie neurologopedy przez telefon lub w siedzibie ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 21.05.2015 (Mariusz Wilański )

„Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich”

Uzależnienia stają się coraz większym problemem. Fundacja „Na ratunek dzieciom z Dolnego Śląska” oferuje darmową terapię dla osób uzależnionych. Specjalny program realizowany w Ośrodku terapii uzależnień „Nadzieja” w Siedlcu k. Wrocławia pomoże im wrócić do życia bez nałogu, a także odbudować więzi ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 11.05.2015 (Mariusz Wilański )
Fundacja CONCORDIA w ramach realizowanego na Dolnym Śląsku projektu pt. "Wsparcie terapeutyczne w kryzysie psychicznym w metodzie Otwartego Dialogu" uruchomiła numer interwencji kryzysowej. Z podanego numeru mogą skorzystać osoby będące w kryzysie psychicznym, lub te które u osoby bliskiej zauważyły niepokojace objawy. Wsparcie ...czytaj dalej »
Data utworzenia: 27.03.2015 (Ewelina Janicka )
Zainteresowani uzyskaniem pomocy w zakupie wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym mogą uzyskać wsparcie ze środków publicznych za pośrednictwem Narodowego Funduszu Zdrowia (na podstawie zlecenia na zaopatrzenie w wyrób medyczny). Zadanie jest realizowane zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 grudnia 2013 r. w ...czytaj dalej »
«1234...5 »
Jesteś w dziale: Strona główna
Copyright © 2010